Göcek günlük tur teknesi
Bir aile şirketi olan Serdar SS Yatçılık 20 yılı aşkın süredir tekne turizmine katkıda bulunmaya calışıyoruz kendinizi evinizde ki kadar rahat hissedebileceğiniz Serdar SS ailesınde , beklentilerinizin üstünde bir gün geçireceğinizi garanti ediyoruz. Kendinizi bize bırakın hayelleriniz gerçekleşsin.

TUR GÜZERGAHIMIZ VE AYRINTILAR

* 10:30 Göcek limanından hareket Yassıcalar Adası 40 dakıka yuzme molası aynı zamanda bu adada aynı anda 5 adayı birden görebilirsiniz, yüzebilir karaya çıkabilir birbirinden güzel ada manzaralarını resmedebilirsiniz.

* Turumuzu Zeytin Adasının yakınından geçerek Tersane Adasını siz misafirlerimize gösterip Domuz Adası (Akvaryum Koyu) 2 saatlik yüzme ve yemek molası verdikten sonra guzargahımızda olan göbün koyunu zıyaret edıyoruz ve akebinde Merdıvenlı Magara Koyunda 40 dakikalık bir yüzme molası veriyoruz.

* Mola zamanımız bittikten sonra korfezin kapıdağ yarımadası olarak bilinen adanın Martı Koyunda 40 dk konaklıyoruz.

* Martı koyundan çıkarken günün yorgunluğunu atmanız için şirketimiz tarafından ikram ettiğimiz çay servisi başlamamaktadır siz çaylarınızı yudumlarken teknemiz ağır ağır yol alıp bir sonraki durağımız olan Kleopatra Hamamı diye bilinen koya varır.

* Akvaryum güzelliğindeki bu koydada 40 dakikalık yüzme molamız başlamaktadır. Gün içerisinde bircok kez yüzme molaları verip siz misafirlerimizin denizin keyfini çıkarmasını istedik.

* Son olarak Taşyaka (Bedrahmi Eyüpoğlu) koyunda 40 dakikalık son yüzme molamızı verip gün batımının o eşsiz manzarasında limana doğru yol alırız... Not: Yukarıda belirttiğimiz güzargahta koyların yogunlukları yada temiz olmaları esas alınmakta yogun olan (tekne sayısının fazla olması) koylar tercih edilmemektedır. Sizlere daha sakin temiz koyları gezdirebilmek için bazen güzargahımızda değişiklikler yapmaktayız. Göcek koylarının tamamını görüp gezebileceksiniz.

* Teknemizde öğle yemeği olarak ızgara da pişirilmiş balık(çipra) yanında roka domates ve soğan halkaları ve bunların yanında yeşil salata ve patates salatamız yemeğinize eşlik edecektir yemekten hemen sonra meyve olarak karpuz servis edilecektir balık tercih etmeyen misafirlerimize alternatif olarak tavuk (göğüs) ızgara yanında makarna ve bunlarında yanında yeşil salata ve patates salatımız servis edilmektedir.

* Teknemizde içecek olarak dıledıgınız soguk ve sıcak içecekler bulunmaktadır.